Juliette Deco jest  firmą, która powstała z potrzeby realizacji zainteresowań, gdyż ważne jest, aby robić to, co się lubi i „czuje”.

Naszą pasją jest tworzenie wnętrz, mebli i przedmiotów, które sprawią, że zawsze z radością będziecie wracali do swojego domu i będziecie chcieli pokazywać go znajomym. Projektujemy i wykonujemy wnętrza, meble i elementy dekoracyjne.

Wyznajemy zasadę, że nie zawsze nowe oznacza lepsze. Mieszkanie, mebel otrzymane w spadku mogą zachować „duszę” i otrzymać nowy „charakter”. Renowacja i metamorfoza adaptuje stare elementy wystroju wnętrz do potrzeb i upodobań nowych właścicieli. Dzięki temu możesz uzyskać niepowtarzalne efekty za rozsądną cenę.

W większych projektach współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami różnych branż.  Prowadzimy pełny nadzór prowadzonych prac, a więc nie musisz martwić się o planowanie i koordynację podwykonawców oraz zakupu materiałów. Naszą dewizą jest staranność.

Nowe „stare” i stare „nowe” jest dla nas wyzwaniem, które inspiruje do poszukiwań i kreacji. Otrzymujesz rzeczy unikatowe, które będą Cię wyróżniać.

Realizujemy projekty indywidualne i zamówienia. Tworzymy też przedmioty, które oferujemy do sprzedaży. W naszym sklepie oraz na Allegro możesz zakupić nasze „zdobycze” i prace.

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, pomysły i pytania. Kto pyta nie błądzi.
Nie obawiaj się i pytaj! Chętnie udzielimy porady i wyjaśnień. Zapraszamy!

Julia i Grzegorz

 

 

kontakt.
email: deco@juliettedeco.pl
tel. 513 018 225
tel. 509 320 280